Krótka Pętla

Zalety systemu krótkiej pętli PMP:

  • W systemie krótkiej pętli PMP Group, gruba masa jest wprowadzana przez specjalnie zaprojektowany układ mieszając zapewniający najlepszą możliwą jednorodnośc srtężenia w przekroju strugi.
  • Rurociągi systemu krótkiej pętli w zakresie od sortownika przedwlewowego do wlewu są polerowane do wartości 0,8 Ra, oraz testowane na całej długości za pomocą testu waty.
  • Połączenia odcinków rurociągów w sekcji krótkiej pętli odbywa się za pomocą specjalnego kołnierza, który zapewnia bezszczelinowe połączenie. Dzięki temu nie ma potencjalnego tworzenia się aglomeratów włókien, które wpływają na sprawność maszyny.
  • Niskopulsacyjny sortownik PMP Group (typu LS) przewyższa aktualne standardy sortowania na szybkich maszyn papierniczych. Niskopulsacyjny sortownik sortuje i dostarcza równomierny przepływ masy do wlewu. Pulsacje, które są kolejnym ważnym czynnikiem, są zachowane na poziomie poniżej 3,5 mbar (0,05 PSI) peak-to-peak przy częstotliwości od 0 do 30 Hz.
  • Projekt dwuczęściowej pompy wlewu z właściwie dobranym silnikiem daje efektywną i mocną obsługę z optymalnym zużyciem energii elektrycznej. Dobór jest dokonywany starannie oraz sprawdzany przez najlepszych dostawców.
Contact us
e-mail:marketing@pmpgroup.com
Follow us: