Komunikat Zarządu

poniedziałek, 11 grudzień 2017 00:00

Zarząd PMP Group (Producent Maszyn Papierniczych) z głębokim smutkiem poinformował dzisiaj o niespodziewanej śmierci Pana Aarona Braatena - wieloletniego i szanowanego Przewodniczącego Rady Nadzorczej i współwłaściciela firmy. Pan Braaten zmarł 9 listopada, 2017 podczas podróży służbowej.

Pan Braaten był członkiem Rady Nadzorczej i pełnił rolę Przewodniczącego PMP Group od 2000 roku. Wcześniej pracował w Beloit Corporation, w Beloicie, w stanie Wisconsin w USA jako inżynier, następnie handlowiec, a następnie pełnił rolę Wiceprezesa ds. Sprzedaży i Marketingu Beloita na Europę.

Mirosław Pietraszek, Prezes PMP Group skomentował: “Ze smutkiem przyjęliśmy informację o nagłym odejściu Aarona. Jednocześnie Rada Nadzorcza firmy i cały zespół PMP jest wdzięczny Aaronowi za jego długie przywództwo, niesamowitą energię i znaczący wkład w rozwój naszego przedsiębiorstwa. Cały Zarząd i pracownicy są myślami z żoną Aarona, jego córkami i rodziną.”

Zbigniew Manugiewicz, członek Rady Nadzorczej został mianowany na stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej. Będzie wspierany przez pozostałych członków Rady Nadzorczej i Zespół Operacyjny PMP. „Naszym wyrazem uznania dla dokonań Aarona, będzie działanie w sposób mądry i rozważny, maksymalnie skupimy się na wynikach oraz proaktywności. Naszą największą wartością i najwyższym priorytetem są i nadal będą nasi klienci. Jesteśmy zdeterminowani do osiągania sukcesów i mierzymy jeszcze wyżej niż wcześniej.” powiedział Zbigniew Manugiewicz.

Ponadto, bazując na wcześniejszych decyzjach Zarządu i Rady Nadzorczej PMP podjętych w październiku bieżącego roku, korporacja PMP Group przechodzi proces dynamicznego rozwoju w oparciu o nową strategię zatytułowaną: “Strategia Everest dla PMP” na lata 2017-2020. Jej głównym celem jest osiągnięcie sukcesu razem z klientami PMP w przemyśle papierniczym na całym świecie.

Contact us
e-mail:marketing@pmpgroup.com
Follow us: