Profesjonaliści

wtorek, 06 listopad 2012 00:00

Dziękujemy za zainteresowanie i odwiedzenie naszej strony poświęconej karierze w PMP Group. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas ofertami pracy oraz możliwościami rozwoju.

Jako pracownik naszej firmy będziesz miał możliwość realizowania się jako część kreatywnego zespołu oraz ciągłego podnoszenia swoich kompetencji dzięki szkoleniom i różnorodnym działaniom rozwojowym. Sukcesy osiągamy dzięki naszym pracownikom, dlatego tak ważni są dla nas kandydaci z ambicjami, pomysłami, otwarci na przyswajanie nowej wiedzy i dzielenie się nią. Oczekujemy, że w swojej pracy będziesz kierować się wartościami, na których skupia się nasza firma. Stawiamy na takie cechy jak sumienność, elastyczność myślenia, chęć rozwoju, samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość, umiejętność współpracy.

Jeśli masz przeświadczenie, że PMP Group jest właściwą firmą, która spełni Twoje oczekiwania oraz, że Ty sam(a) posiadasz preferowane przez nas predyspozycje i kompetencje, oczekujemy na Twój kontakt na wskazany adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawie aktualnych ofert pracy w PMPoland S.A. prosimy kontaktować się z naszym działem personalnym

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad 160-letnim doświadczeniem w przemyśle papierniczym
  • Samodzielne, ambitne stanowisko pracy oraz udział w tworzeniu i rozwoju produktu firmy
  • Ciekawe, zagraniczne podróże służbowe (po całym świecie)
  • Atrakcyjny system motywacyjny i wsparcie socjalne (dopłaty do mieszkań i dojazdów, dofinansowanie wypoczynku i form aktywności sportowo-kulturalnej: karty Benefit Systems oraz karnety do Term Cieplickich itp.)
  • Stabilne warunki współpracy, umowa o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników
  • Możliwość awansu poziomego w ramach danego stanowiska
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i uprawnień oraz rozwoju kompetencji zawodowych w ramach Uniwersytetu PMP, w tym: szkolenia techniczne i kursy językowe oraz inne szkolenia rozwojowe
  • Przyjazną atmosferę, pracę w kulturze dzielenia się wiedzą i wspólnego dążenia do osiągania sukcesów
  • Atrakcyjne położenie geograficzne Jeleniej Góry- możliwość uprawiania sportów letnich i zimowych (trasy rowerowe, narciarstwo biegowe i zjazdowe, turystyka górska)
Contact us
e-mail:marketing@pmpgroup.com
Follow us: