Wsparcie finansowe dla kontraktów eksportowych

czwartek, 04 październik 2012 00:00

Rządowy projekt - Polish Goverment Program - Informacje podstawowe

Rozwój każdej firmy, wiąże się z poszukiwaniem nowych rynków zbytu. PMP Group, jako organizacja dynamicznie rozwijająca się, przywiązuje dużą uwagę do współpracy ze wszystkimi klientami, we wszystkich obszarach biznesowych: od rozwiązań projektowych, poprzez produkcję, logistykę a także rozwiązania w obszarach finansowych.

Niezwykle istotnym celem biznesowym dla PMP Group jest działalność na rynkach wschodzących. W przeciągu ostatnich kilku lat, gdy ziścił się Globalny Kryzys Gospodarczy, dla wielu przedsiębiorców aspekty finansowania inwestycji stały się głównym punktem wszystkich projektów biznesowych.

W dzisiejszych czasach, kiedy to firmy stają w obliczu kryzysu finansowego i każdy oczekuje szybkiej reakcji na potrzeby finansowe, PMP Group zapewnia pomoc w osiągnięciu średnio-lub długoterminowego wsparcia finansowego oferowanego przez polskie banki. Rozwiązanie to opiera się na rządowym programie wspierania eksportu, ustanowionym przez rząd polski we współpracy z naszymi partnerami finansowymi: Bank Gospodarstwa Krajowego S.A. oraz Korporacją Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.

Poniżej znajdą Państwo ogólne informacje związane z Rządowym Programem Wspierania Eksportu. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych wyjaśnień, bądź też rozwiązań finansowych odpowiednich dla Państwa projektu inwestycyjnego, prosimy o kontakt.

Więcej informacji odnośnie Rządowego Programu Wspierania Eksportu odnajdą Państwo na:

Aktualne stawki CIRR można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej OECD: www.oecd.org.

Pytania?

Krzysztof Mozgawa

Starszy Analityk Finansowy

Telefon: +48 75 6459209

Telefon kom.: +48 604 140 190

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

skype: pmpgroup_kmo

Contact us
e-mail:marketing@pmpgroup.com
Follow us: