News
PMP (Producent Maszyn Papierniczych) Mianuje Nowego Prezesa
poniedziałek, 08/05/2017

PMP (Producent Maszyn Papierniczych) – globalny dostawca technologii dla przemysłu papierniczego, dla producentów tissue, papieru i kartonów oraz rozwiązań dla innych przemysłów ciężkich, ogłosiła dzisiaj, że z dniem 28 kwietnia 2017 Mirosław Pietraszek został mianowany na nowego Prezesa firmy. Zbigniew Manugiewicz, założyciel PMP i ustępujący Prezes, będzie kontynuował działalność jako członek Rady Nadzorczej.

Learn more
Przebudowa TM#7 w papierni Ching Shui (grupa YFY) na Tajwanie wykonana przez PMP uruchomiona z sukcesem!
poniedziałek, 29/08/2016

W październiku 2015 roku, firma Yuen Foong Yu podpisała kontrakt z PMP na przebudowę maszyny TM#7 w papierni Ching Shui (Tajwan). Dostawa obejmowała stalowy cylinder Yankee Intelli-YD®, nakrywę Intelli-Hood® oraz systemem parokondensatu. W związku z tym mamy przyjemność poinformować, że w sierpniu 2016, TM#7 wyposażona w rozwiązania technologiczne światowej klasy została uruchomiona z powodzeniem!

Learn more
PMP Intelli Reel® - Key to Parent Roll Structure - PMP Passion Comes First Campaign 2016
wtorek, 16/08/2016

Kluczem do zwycięstwa w zawodach kolarskich jest trening, który sprawia że ciało zawodnika staje się mocniejsze i bardziej efektywne. Budowanie formy jest podobne do nawijania zwoju papieru na nawijarce.

Learn more
Contact us
e-mail:marketing@pmpgroup.com
Follow us: