News
PMP Z SUKCESEM WDRAŻA KOLEJNĄ PRASĘ SZEROKIEGO DOCISKU INTELLI-NIP® - NOWA PARTIA PRAS INTELLI-PRESS® MP#1 DLA APIS SZCZECIN- SKOLWIN, POLSKA
piątek, 29/07/2016

W lutym 2016, PMP (Producent Maszyn Papierniczych) uruchomiła kolejną prasę szerokiego docisku Intelli-Nip® jako kluczowy element nowej partii pras MP#1 dla Apis Sp. z o.o. , Szczecin-Skolwin, Polska. Technologia prasy szerokiego docisku Intelli-Nip® jest interesującą hybrydą rozwiązania oszczędzającego energię i imponujących parametrów papieru i jest pożądana przez użytkowników na całym świecie. Aktualnie PMP realizuje 4 projekty obejmujące to rozwiązanie w USA, Meksyku, Kolumbii i Chinach.

Czytaj dalej
Kuban Papir (Rosja) podpisał kontrakt z PMP na przebudowę części mokrej TM#1
środa, 29/06/2016

W maju 2016, Kuban Papir (Rosja) podpisał kontrakt z PMP na przebudowę części mokrej TM#1. Maszyna zostanie wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia technologiczne dostarczone przez PMP (Producent Maszyn Papierniczych).

Czytaj dalej
Synergy - We Are Stronger Together - PMP Passion Comes First Campaign 2016
środa, 15/06/2016

W każdym sporcie zespołowym, jakim jest piłka nożna najważniejsza jest praca zespołowa na boisku oraz poza nim. W PMP wierzymy, że kluczem do sukcesu jest synergia, która pojawia się, kiedy wykwalifikowani ludzie skupiają się na wspólnym celu.

Czytaj dalej
Kontakt
e-mail:marketing@pmpgroup.com
Dołącz do nas: